השלבים בדרך למציאת בית החלומות שלכם - מימון נכסים

חדשות ועידכונים

השלבים בדרך למציאת בית החלומות שלכם

קודם כל מתחילים מהחלום. תהיו עם עם הראש בעננים. איך אתם רוצים לראות את החיים שלכם ואיפה. מה גודל הבית? באיזו סביבה? מה התכניות העתידיות שלכם כמשפחה מבחינת עבודה וילדים. כמה חדרים אתם צריכים? האם אתם אוהבים גינה גדולה? חשוב לכם קשר עם שכנים? תעלו הכל על הכתב ותגדירו לעצמכם כל מה שחשוב לכם.

בשלב השני נעמדים עם הרגלים על הקרקע ומייצרים סדר עדיפויות. מאוד קשה למצוא בית שיענה על כל הצרכים והרצונות שלכם וגם יעמוד במסגרת התקציב שלכם. לכן חשוב לבחון מהם אותם שניים שלושה דברים שעליהם אתם לא מוכנים להתפשר ולמקד סביבם את החיפוש. חצר גדולה, בית מאוד מואר, קרבה למרכז קניות.

בשלב הזה נסתכל למציאות בעיניים ונדבר על כסף. מאוד חשוב שתגיעו לחיפוש הבתים עם תקציב מקסימלי מוגדר, לאחר שלקחתם בחשבון את כל ההוצאות הנלוות כגון מס רכישה, עו״ד, מתווך, עיצוב, שיפוץ והובלה. תתכננו מהו הסכום החודשי של משכנתא שבו אתם יכולים לעמוד ואל תעברו אותו. מאוד מומלץ להיעזר באנשי מקצוע כגון יועץ משכנתאות ומתווך שיוכל לפרוש בפניכם אפשרויות של בתים מוכנים לעומת בתים הזקוקים לשיפוץ קטן ולכן המחיר שלהם יכול להתאים לכם.

בשלב הבא יוצאים לשטח.

זה הזמן לבדוק מה השוק מציע ולהפגיש את החלום עם המציאות. כדאי לעשות סיבוב באוטו או ברגל באזורים שעונים על הרצונות שלכם ולהרגיש את הסביבה, להסתכל באתרים כמו יד 2 ומדלן כדי לקבל מושג על מחירים ולפנות למתווכים מקומיים. מתווך טוב שמכיר את האזור שלו ומחזיק בידו שפע אפשרויות יכול לחסוך לכם המון זמן חיפוש והמון תסכול גם בזמן חיפוש הבית וגם בחיים האמיתיים בבית אח״כ. עברו עמו על רשימת הרצונות שלכם ויחד עמו סננו את הבתים המתאימים לכם ולחלומות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *